Máme online 5 hostí 
English (United Kingdom)Slovenčina (Slovenská republika)

O našich obrazoch

Tlačiť

 

Galéria obrazov a e-shop ArtDigital.sk Vám ponúka  ultramoderné obrazy vytlačené vysokokvalitnou digitálnou tlačou  na reálnom vysokokvalitnom  plátne natiahnutom na blind (slepých) rámoch. Ideálne pre domácnosti, kancelárie, hotelové izby, penzióny, byty, haly ...


Výtvarné umenie na plátne - digitálna tlač na vysokokvalitné plátno s vysokými detailami. Kvalinú farebnú tlač a odolnosť voči vyblednutiu zabezpečuje  inovatívna technológia tlače! Originálne motívy od ArtDigital.sk

 

Loading images
loading
amphora astral bird astral nebula astral shell bird from space birds black heart blue abstract butterfly color palette colored hole dance with me dancing digitalpterix flame flaming moon flowers light magic bird more orange peacock stelar space swan two strangers vortex

Buďte originálni...a kúpte si od nás obraz

ORIGINALITA

Naše motívy nenájdete nikde inde na svete. Sú pôvodné. Nevyužívame  fotobanky  ako  množstvo  konkurencie.


 

TECHNIKA

Obrazy sú vytvorené v grafických programoch a vytlačené veľkoplošnou InkJet tlačou na špeciálne maliarske plátno - kanvas. To je napnuté na spodný blind rám. Nanesený atrament je vpitý do hĺbky materiálu, takže sa neolupuje a neodiera.

 

hrúbka blindrámu                                    vyhotovenie blindrámu

 

FORMÁT

Ponúkame na výber viacero  formáov obrazov, ktorých velkosti  vám uľahčia nájsť optimálne umiestnenie diela vo vašom interiéri. Na zvláštne prianie môžeme pripraviť neštandardné viacdielne obrazy. Viacdielne obrazy sa skladajú z niekoľkých samostatných plátien na ktorých je jeden rozložený motív.

 

ÚDRŽBA

O obrazy sa starajte štandardným spôsobom. Sú určené pre interiéry. Nevystavujte ich poveternostným vplyvom, priamemu slnku, vlhkosti a veľkému teplu. Ak je obraz zaprášený, utrite ho ľahko suchou handrou alebo štetcom. Použité plátno je pružné, ale môže sa stať, že pri extrémnej zmene klimatických podmienok (vlhkosť) dôjde k ochabnutiu plátna. Premiestnite dielo do priestoru s bežnými klimatickými podmienkami a obraz sa zrovná do pôvodného stavu.

 

TERMÍN DODANIA

Ak je obraz pripravený, je zaslaný nasledujúci pracovný deň po vyhotovení. Ak nie je obraz na sklade, počítajte s termínom dodania do 7-10 dní.

 

ZÁRUKA

Na obrazy je poskytovaná záruka dva roky. Vzťahuje sa na chyby materiálu a kvalitu prevedenia. Nevzťahuje sa na chyby spôsobené zlým zaobchádzaním zo strany zákazníka alebo pôsobením vlhkosti, priameho slnka a veľkej  teploty.

 

COPYRIGHT

Na všetky obrazy, uvedené v našich internetových galériách a e-shope, sa vzťahuje ochrana autorských práv. Žiadny z týchto obrazov, ani jeho fragmenty, nemožno bez súhlasu autora tlačiť, kopírovať, alebo šíriť internetom!

 

Buďte originálni...a kúpte si od nás obraz

 
English (United Kingdom)Slovenčina (Slovenská republika)

Seo servis

NAJ.sk

Copyright : © ArtDigital.sk 2007 - 2020