Galéria obrazov a e-shop ArtDigital.sk Vám ponúka  ultramoderné abstraktné obrazy vytlačené vysokokvalitnou digitálnou tlačou  na reálnom vysokokvalitnom  plátne natiahnutom na blind (slepých) rámoch. Ideálne pre domácnosti, kancelárie, hotelové izby, penzióny, byty, haly …

 

 

Výtvarné umenie na plátne – digitálna tlač na vysokokvalitné plátno s vysokými detailami. Kvalinú farebnú tlač a odolnosť voči vyblednutiu zabezpečuje  inovatívna technológia tlače! Originálne motívy od ArtDigital.sk

Buďte originálni…a kúpte si od nás digitálne umenie – obraz

 

 

ORIGINALITA

Naše motívy nenájdete nikde inde na svete. Sú pôvodné. Nevyužívame  fotobanky  ako  množstvo  konkurencie.

 

 

TECHNIKA

Obrazy sú vytvorené v grafických programoch a vytlačené veľkoplošnou InkJet tlačou na špeciálne maliarske plátno – kanvas. To je napnuté na spodný blind rám. Nanesený atrament je vpitý do hĺbky materiálu, takže sa neolupuje a neodiera.

 

 

 

 

 

FORMÁT

Ponúkame na výber viacero  formáov obrazov, ktorých velkosti  vám uľahčia nájsť optimálne umiestnenie diela vo vašom interiéri. Na zvláštne prianie môžeme pripraviť neštandardné viacdielne obrazy. Viacdielne obrazy sa skladajú z niekoľkých samostatných plátien na ktorých je jeden rozložený motív.

 

 

ÚDRŽBA

O obrazy sa starajte štandardným spôsobom. Sú určené pre interiéry. Nevystavujte ich poveternostným vplyvom, priamemu slnku, vlhkosti a veľkému teplu. Ak je obraz zaprášený, utrite ho ľahko suchou handrou alebo štetcom. Použité plátno je pružné, ale môže sa stať, že pri extrémnej zmene klimatických podmienok (vlhkosť) dôjde k ochabnutiu plátna. Premiestnite dielo do priestoru s bežnými klimatickými podmienkami a obraz sa zrovná do pôvodného stavu.

 

 

TERMÍN DODANIA

Ak je obraz pripravený, je zaslaný nasledujúci pracovný deň po vyhotovení. Ak nie je obraz na sklade, počítajte s termínom dodania do 7-10 dní.

 

 

ZÁRUKA

Na obrazy je poskytovaná záruka dva roky. Vzťahuje sa na chyby materiálu a kvalitu prevedenia. Nevzťahuje sa na chyby spôsobené zlým zaobchádzaním zo strany zákazníka alebo pôsobením vlhkosti, priameho slnka a veľkej  teploty.

 

 

COPYRIGHT

Na všetky obrazy, uvedené v našich internetových galériách a e-shope, sa vzťahuje ochrana autorských práv. Žiadny z týchto obrazov, ani jeho fragmenty, nemožno bez súhlasu autora tlačiť, kopírovať, alebo šíriť internetom!Buďte originálni…a kúpte si od nás obraz